АВТОБУС ЛЬВІВ-БУКОВЕЛЬ-ЛЬВІВ | Гарячі пропозиції
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)


Автобус Львів Буковель Львів

Туристична фірма "Калина-тур" в зимовий сезон регулярно відправляє власний автобус Львів Буковель Львів. Доїзд автобусом до Буковелю - найбільш зручний і недорогий спосіб потрапити в центр зимового відпочинку в Карпатах.

Дорогі наші постійні та майбутні постійні клієнти! Нагадуємо, що Буковель з нетерпінням чекає на Вас. Тож час прийти чи зателефонувати до нас, щоб замельдуватись на чартерні рейси на автобус Львів-Буковель-Львів. Уже традиційно автобус Львів-Буковель-Львів відправляється щочетверга, щоп'ятниці, щосуботи та щонеділі від ринку "Добробут", далі забираєм пасажирів за маршрутом: Привокзальна-Героїв УПА-Кульпарківська-Наукова-Сихів. Вам буде зручно мандрувати зі Львова на Буковель автобусами Неоплан (49 місць), Сетра (53 місця) чи Мерседес-Спрінтер (18 місць).

Орієнтовний графік руху автобусів Львів - Буковель - Львів:

Автобус Львів-Буковель Автобус Буковель-Львів
Львів 03.00 Буковель 08.00 Буковель 17.00 Львів 22.00

 

автобус львів-буковель-львів   львів-буковель

Особливістю курорту Буковель є відсутність залізниці до нього, тому любителі зимових видів спорту обирають поїздку зі Львова в Буковель автобусом.
Для автобусної поїздки Львів-Буковель ви можете вибрати один з наших комфортабельних автобусів для далеких подорожей на замовлення.
Для невеликих груп рекомендуємо для поїздки мікроавтобуси.

Переваги нашого трансферу в Буковель

  • Комфорт і безпека. Перевезення здійснюються комфортабельними автобусами, які відповідають сучасним європейським стандартам.
  • Раціональний розподіл часу. Виїзд зі Львова запланований на 03.00, а прибуття в гори – на 8.00 ранку. Пасажири можуть добре відпочити і виспатися просто під час поїздки.
  • Індивідуальний підхід. При бажанні поїхати в гори своєю компанією, яка заповнить наш автобус Львів – Буковель – Львів, завжди можна розраховувати на окремий тур, спланований виключно під графік клієнта.
  • Простота. З нами у туристів відпадають всі питання, щодо того, як доїхати до Буковеля зі Львова.
 

екскурсії по Львову

(032) 297-55-44
(067) 939-86-77
(067) 995-71-28