Екскурсії по Львову
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)


Екскурсії по Львову

екскурсії по львову"Калина-тур" пропонує оглядові екскурсії по Львову. Вам їх проведуть найдосвідченіші екскурсоводи у Львові. Ви зможете відвідати храми міста, музеї, театри, інші цікаві екскурсійні об’єкти Львова. Екскурсію по Львову здійснюємо як для груп, так і для індивідуальних туристів. Екскурсії по Львову пропонуємо пішохідні й автобусні. Обслуговуємо по Львову автобусами єврокласу. Можемо організувати (чи порадити) смачне харчування та проживання. Пропонуємо тематичні екскурсії по Львову:

  • Цікаві екскурсії по княжому Львові

Під час екскурсії Ви підніметеся до Високого Замку, який був збудований у Львові як фортеця в 1270 році. Не всім відомо, що під горою існував ще і Нижній Замок (місце, де тепер стоїть театр ім. М. Заньковецької). Але в середньовіччя він кілька разів горів. Врешті на початку 19 століття залишки його остаточно розібрали.
  • Екскурсія по Львову середньовічному

В ході екскурсії Ви відвідаєте церкву Петра і Павла у Львові, збудовану в стилі барокко в 1610-1630 рр. З підвалів цього храму розпочинається захоплююча екскурсія по підземеллях Львова. До маршруту, розробленого львівськими краєзнавцями Петром та Іваном Радковцями, увійшли ще підземелля Преображенської церкви і Аптеки-музею.
  • Екскурсія по Львову - легенди Львова

Кожна вулиця та дворик в історичній частині міста має свою історію, свою таємницю чи пов'язану легенду. Екскурсоводи Львова розкажуть їх безліч. Для прикладу, про чорну даму, що виходить на розі вулиць руської та федорова у підземній кав’ярні, яка недавно відкрилася.

  • Екскурсія по еротичному Львові

Під час екскурсії Ви дізнаєтеся, де у Львові була колись вулиця червоних ліхтарів та зможете доторкнутися до пам'ятника засновника мазохізму Леопольда фон Захер Мазоха, дізнаєтеся де у Львові проживав Мазох. Після закінчення екскурсії бажаючі можуть приємно провести час в одному з нічних клубів Львова.

  • Екскурсії по Львову літературному

Екскурсовод розкаже Вам про перебування у Львові таких відомих всьому світові людей, як Оноре де Бальзак, Етель Ліліан Войніч, Ярослав Гашек, Шолом Алейхем та ін. Ви відвідаєте літературні музеї Львова.

  • Екскурсія по храмах Львова

Екскурсії по львівських храмах включають відвідування домініканського собору (колишній музей релігії та атеїзму), собору святого Юра, комплексу монастиря та костелу Бернандинів, вірменської церкви, церкви Петра і Павла, костелу Ордена ієзуїтів та ще ряду храмів Львова.

А також пропонуємо заміські екскурсії: замки Львівщини, Крехів – Жовква, виїзди в Карпати...

Екскурсії по Львову вам сподобаються.

екскурсія по львову

 

екскурсії по Львову

(032) 297-55-44
(067) 939-86-77
(067) 995-71-28