Екскурсії по Львову
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)


Екскурсії по Львову, групові та індивідуальні

Львів – місто з багатовіковими традиціями, багатою історією, цікавими пам’ятками архітектури, гостинними та привітними мешканцями. Нам є що показати вам під час цікавої екскурсії по Львову від "Калини-тур".

Це і екскурсії по Львову середньовічному, екскурсія по, вражаючої краси, храмах Львова, екскурсія по знаменитих кав’ярнях Львова та екскурсія по літературних місцях Львова. Вам буде цікаво на екскурсії по музеях Львова та замках Львівщини.

І ще багато, багато цікавого на тематичних екскурсіях по Львову покажуть та розкажуть вам кваліфіковані (ліцензовані) екскурсоводи, кращі екскурсоводи Львова. Для різних категорій туристів у нас є різні цікаві та захоплюючі програми екскурсії по Львову. Для бажаючих оглянути Львів в максимально короткий час пропонуємо автобусні екскурсії по Львову. Для цього у нас є свій парк автобусів. Екскурсії по Львову для школярів проводять екскурсоводи з педагогічною освітою. Екскурсоводи покажуть вам Львів, якого ви ще бачили, розкажуть вам легенди Львова, яких ви ще не знали.

Чекаємо вас на екскурсії по Львову

екскурсії по львову екскурсовод львів
 

Закохайтеся у Львів за 2 хвилини!

Захоплююча екскурсія по Львову у форматі відео за мить познайомить вас з нашим чудовим містом.

Дякуючи автору, п. Олегу Фінгеру, нашому гостю з Києва, ви ще раз переконаєтеся, що все це треба побачити наживо.

 

екскурсії по Львову

(032) 297-55-44
(067) 939-86-77
(067) 995-71-28