Курорти України
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)


mirotelЗ кожним днем​​ Трускавець стає більш красивим і відвідуваним курортом. Місто активно розвивається, даруючи здоров'я та радість своїм гостям. Сюди з'їжджається багато людей з усіх куточків світу, щоб покращити самопочуття та знайти відпочинок для душі та тіла.

Детальніше...

 

40Про це місто можна говорити нескінченно довго. Обговорювати його неповторний національний колорит, непередбачуваність, історію, загадкові наповнені легендами вулиці і багато іншого, можна дуже довго. Для туристів є як історичні пам'ятки, так і безліч інших цікавих місць.

Детальніше...

 

Carpaty-truskavetsТрускавець – це не тільки комплекс санаторіїв і баз відпочинку, куди тисячі людей щороку приїжджають поправити здоров’я. Перш за все це самобутній культурний центр Західної України і кожен знайде для себе тут багато цікавого і пізнавального.

Детальніше...

 

Кожен бажає відпочити від важких трудових буднів, позбутися втоми, простуд, втекти від шуму і суєти. Будь-хто з нас хотів би оздоровити свій організм і зарядити його бадьорістю. Ми хочемо розповісти про курорт, який пропонує вам чудовий відпочинок та оздоровлення. Якщо ви обрали для відпустки Карпати, відпочинок у Східниці чи не найкращий вибір.

Детальніше...

 

екскурсії по Львову

(032) 297-55-44
(067) 939-86-77
(067) 995-71-28