Новини туризму
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)


vip-tourВідпочинок в зарубіжних країнах завжди привабливий для туристів. Для того щоб його урізноманітнити, зробити насиченим, цікавим і незабутнім, були придумані комбіновані тури.

Детальніше...

 

Що може бути краще, ніж враження від подорожей? Побувавши в новому місті, навіть в чужій, досі невідомій для країні, ми відчуваємо шалений приплив сил і позитивних емоцій. Ми проносимо ці враження через усе своє життя, передаючи їх своїм дітям, а потім і онукам. Радість і щастя, отримані під час подорожей, не зрівняється ні з якими іншими емоціями.

Детальніше...

 

курорт на Азовському моріЯк ви уявляєте собі хороший морський курорт? Ви ж вже бували в найвідоміших місцях, розташованих по обидві сторони від Екватора, вам вдалося побачити і турецький сервіс, і єгипетські пам'ятки, і природу Криму, і навіть екзотику Таїланду. Уявили?

Детальніше...

 

Коли ви готуєтеся до виїзду за кордон, крім основних моментів з візою та іншими документами, вам необхідно подбати про страховку. Так як при перетині кордону, а можливо ще в посольстві, у вас зажадають підтвердження про медичне страхування. Так само вас можуть спантеличити питанням авто страхування, але це у випадку поїздки на машині.

Детальніше...

 

екскурсії по Львову

(032) 297-55-44
(067) 939-86-77
(067) 995-71-28