Про перевезення
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)


автобусДля контролю будь-яких транспортних засобів зараз широко використовується GPS обладнання. Завдяки такій системі GPS-моніторингу ви завжди зможете проконтролювати, де знаходиться автомобіль чи автобус, а також визначити рівень пального в його паливному баку.

Детальніше...

 

Neoplan1Без певних видів послуг вже неможливо уявити своє життя. Серед цих видів сервісу широко розвинені пасажирські перевезення. Як би не був розвинений залізничний та авіатранспорт, подорож на автомобілі все одно має ряд переваг. Одним з них є безпересадочний переїзд в пункт призначення.

Детальніше...

 

Якщо мандрівник вирушає в подорож власним автомобілем, в дорозі він не застрахований від неприємних пригод, що можуть трапитися з його «залізним конем»: пробилося колесо, недотягнув до АЗС і т.п. Часто, у людини немає можливості викликати евакуатор, і тому буксирувати машину доводиться своїми силами. Для того щоб це робити, слід пам'ятати про ряд деяких важливих моментів.

Детальніше...

 

orenda-avtobusa-kyivКоли мова йде про таку послугу, як оренда автобуса в Києві, то її пропонують для замовників безліч транспортних компаній. Але чим виділяється із загальної маси подібних фірм компанія Express Bus, що здійснює пасажирські перевезення по Україні?

Детальніше...

 

З настанням весни кількість автотранспорту на дорогах значно виростає. Бажаючих подорожувати на колесах стає значно більше. Щільність потоку транспорту зростає, із-за чого регулярні ДТП – реальність, на жаль.

Детальніше...

 

Багато досвідчених мандрівників, приїжджаючи в нові країни, вважають за краще подорожувати і вивчати їх самостійно. З цією метою вони беруть на прокат автомобілі і влаштовують турне по країні, бажаючи за менший строк побачити побільше, побувати в місцях, куди не водять екскурсоводи, познайомиться з реаліями життя місцевого населення.

Детальніше...

 

Послуга перевезення людей завжди користувалася попитом у населення, тому бізнес з перевезення пасажирів матиме безперечний успіх при правильному підході і належному контролі. Міська влада в цілому схвально ставляться до організації нових маршрутів за умови дотримання перевізником всіх заходів безпеки і відрахування податків у бюджет міста.

Детальніше...

 

Вас цікавить прямий рейс із Києва в Тель-Авів? Не плануєте витрачати більше 3-х годин на переліт? У цьому випадку сайт 711.ua рекомендує скористатися послугами ізраїльської авіакомпанії Ель Аль або Міжнародних авіаліній України. На сьогоднішній день ці оператори ринку пропонують прямі рейси в Ізраїль за найкращими цінами в нашій країні.

Детальніше...

 

У сьогоднішній статті ми розповімо все, що потрібно для поїздки на машині до Європи. Спочатку давайте зазначимо, які можуть бути переваги і недоліки такої поїздки.
Отже, в якості мінусів можна виділити витрати. Подорож на довгу відстань буде однозначно коштувати дорожче ніж переліт на авіатранспорті, незалежно від кількості людей.

Детальніше...

 

Якщо ваша компанія має власний автопарк або використовує орендовані автомобілі, вам напевно не з чуток знайома проблема управління витратами на утримання транспортних засобів. Управління витратами на утримання автомобілів є великою проблемою для власників великих і малих, вантажних і легкових автопарків.

Детальніше...

 

екскурсії по Львову

(032) 297-55-44
(067) 939-86-77
(067) 995-71-28