Екскурсії по Львову - підземелля костелу єзуїтів | Цікаві екскурсії по Львову
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)


Під час екскурсії по львівських піземеллях відвідувачі малють можливість побачити підземелля, які вдалося розчистити за останні кілька років. Туристи мають можливість побачити найдавніші стіни, що залишилися ще від княжих часів. Завдяки максимальному збереженню автентичності відвідувач галереї практично переноситься в середньовічний Львів.
Однією з родзинок підземелля є старовинні фрески, що збереглися над віконницями і вимагають реставрації. Крім того, відвідувачі під час екскурсії можуть побачити ковані двері ручної роботи виконані в бароковому стилі. А ще пройтися по під низькими склепіннями, побачити знайдені в підземеллях уламки кераміки і, найголовніше, заглянути в знаменитий саркофаг, який залишився ще з часів середньовіччя.
Саркофаг зроблений з цілісної кам'яної брили. Напис латинкою на віку саркофага свідчить про те, що він був призначений для архієпископа Вижицького. Однак, залишків тіла історики не виявили. Тому є відразу кілька версій, наприклад чорні археологи, або ж містична, як повстання з мертвих, адже деякі фахівці стверджують, що вибивали кришку саркофага з середини.

pidzem


 

екскурсії по Львову

(032) 297-55-44
(067) 939-86-77
(067) 995-71-28